2023 ASAP AWARDS
Unieke logeeradressen
Prem Hospitality blog
Inhoudsopgave

2023 ASAP AWARDS

We zijn erg blij dat we in 5 categorieën op de shortlist van de 2023 ASAP Awards staan.

De prijzen van dit jaar waren gericht op drie pijlers - People, Planet en Principles, waarbij alle genomineerden op de shortlist een positieve impact hadden op de sector van de serviceflats en/of op collega's, gasten en collega's, waarbij deze pijlers voorop stonden.

Het verheugt ons dat wij hieronder onze geselecteerde teamleden en eigendommen kunnen delen:

 

General Manager / Operations Manager van het jaar

Laura Cvrcek, Operations Manager bij PREMIER SUITES PLUS Dublin Ballsbridge

Laura kwam in 2019 bij ons team van PREMIER SUITES PLUS Dublin Ballsbridge en transformeerde in slechts 4 jaar tijd de hele sfeer van het pand voor het team en de gasten.

In de immense stroom van vriendelijke getuigenissen die Laura ontvangt, valt op hoe persoonlijk, vriendelijk, professioneel en gastvrij zij is.

Laura is erin geslaagd een geweldige omgeving te creëren voor zowel het team als de gasten in ons pand in Dublin Ballsbridge, waarbij ze altijd de tijd neemt om te praten en vooral te luisteren; ze voert veranderingen door zodat iedereen zich prettiger voelt.


Verkoopstrategie/initiatief van het jaar

Verkoopteam, PREMIER SUITES PLUS Amsterdam

PREMIER SUITES PLUS Amsterdam opende zijn deuren voor het eerst in juli 2020, midden in de pandemie, een tijd waarvan we allemaal weten dat die de horeca op de knieën dwong. In ongekende tijden veranderde de manier waarop we zaken deden van de ene op de andere dag; het Amsterdamse team gaf prioriteit aan het beperken van de impact van het virus en de gevolgen ervan, wat leidde tot het succes van ons pas geopende vlaggenschip.

Dankzij de toewijding van het verkoopteam en de drive om voortdurend naar nieuwe mogelijkheden te zoeken, kon PREMIER SUITES PLUS Amsterdam tijdens de pandemie open blijven, waardoor we het team konden behouden en zekerheid konden bieden aan de mensen die ons bedrijf tot het succes maken dat het nu is, vooral in een tijd van grote onzekerheid.

Werken in de horeca tijdens een ongekende wereldwijde pandemie was een strijd voor de industrie. Het openen van een nieuw pand te midden van dit alles is geen gemakkelijke opgave! Het team heeft hard gewerkt om het pand uit te bouwen tot wat het nu is en zet het succes voort in 2023.


Accountmanagementteam/initiatief van het jaar

Christina Connolly, PREMIER SUITES Dublin

Met meer dan 16 jaar ervaring in de horeca, waarvan 6 jaar bij PREMIER SUITES, geniet Christina van een mensgerichte en verkoopgerichte carrière.

Christina kwam in 2017 bij ons team en nam de rol van Corporate Sales Manager op zich voor onze drie PREMIER SUITES Dublin-eigendommen - Leeson Street, Ballsbridge en Sandyford. Sinds haar toetreding tot het team heeft Christina zich de rol echt eigen gemaakt en brengt ze haar eigen unieke perspectief op verkoopinitiatieven.

In 2022, met een grote vraag naar appartementen in Dublin, implementeerde Christina een nieuwe strategie om ervoor te zorgen dat onze klanten die moeite hadden met het vinden van accommodatie werden voorzien, waardoor het vertrouwen in het PREMIER SUITES aanbod werd gewaarborgd.


Beste plaats om te werken 2023

PREMIER SUITES Dublin

Gastvrijheid is per definitie de vriendelijke ontvangst en behandeling van gasten of vreemden. Wij breiden het thema gastvrijheid uit tot onze werkomgeving en behandelen collega's altijd met respect.

PREMIER SUITES Dublin streeft ernaar om de ideale werkomgeving te creëren voor het personeel en dit omvat vele voordelen zoals een concurrerend salaris, personeelstarieven, verwijzingsprikkels, sociale uitjes, flexibele uren, assistentieprogramma voor werknemers, carrièremogelijkheden, interne training en ontwikkelingsmogelijkheden. Het belangrijkste is dat ze ernaar streven een prettige werkomgeving te bieden waar teamleden zich gerespecteerd voelen en zich kunnen ontplooien.

In december 2022 waren de 3 vestigingen in Dublin blij met de erkenning van 'Great Place to Work'.

 

Kampioen van het jaar

Vicky Snook, General Manager PREMIER SUITES Bristol

Aanpasbaar, creatief, innovatief, klantgericht, ondernemend, moederkloek, probleemoplosser, behulpzaam, gedreven - het zijn slechts enkele van de woorden die het team gebruikt om Vicky, General Manager van onze twee PREMIER SUITES Bristol locaties, te beschrijven.

Vicky kwam bij ons PREMIER SUITES team in 2017 als Sales Manager, en werd een maatstaf voor het stellen van normen voor ons team en een vriendelijk gezicht voor onze terugkerende gasten. Vicky is onlangs gepromoveerd tot General Manager in december 2022, en heeft de baan op de grond geslagen, waardoor de rol haar eigen is geworden.

Haar houding en inzet voor niet alleen haar werk, maar ook haar lokale gemeenschap, goede doelen en het milieu is een bron van inspiratie. Oorspronkelijk opgeleid als lerares wetenschappen, werkte Vicky tijdens haar studie in de horeca, werd verliefd op de branche en heeft nooit meer omgekeken.

 

Gefeliciteerd aan iedereen die op de shortlist staat. We kijken ernaar uit om het met jullie allemaal te vieren op de komende ASAP Awards avond.

Edel Hall

Edel Hall

Edel studeerde horeca aan de universiteit en werkt sindsdien in de horeca - zowel operationeel als achter de schermen. Voordat Edel zich bij PREM Hospitality aansloot, richtte Edel zich op hotelcompliance, om ervoor te zorgen dat merknormen en merkidentiteit worden nageleefd.

Alle berichten

Gerelateerde berichten

Boek nu
Aankomst
Za
07
Sep 2019
Vertrek
Zon
08
Sep 2019
5 goede redenen om direct te boeken
  • Beste prijs per nacht
  • Welkomstgeschenk
  • Geen aanbetaling nodig bij veel tarieven
  • Gratis annulatie bij bepaalde tarieven
Nederlands (België)